پخش سراسری دو کبوتر طلایی

مرکز توزیع جهانی محصولات طبیعی اورجینال * دارای مجوز بهداشت * موجود در داروخانه های معتبر سراسر کشور

چرا مردان بیشتر از زنان به زوال عقل دچار می شوند؟

دكتر ياسمين رادمنش
پخش سراسری دو کبوتر طلایی مرکز توزیع جهانی محصولات طبیعی اورجینال * دارای مجوز بهداشت * موجود در داروخانه های معتبر سراسر کشور

فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

چرا مردان بیشتر از زنان به زوال عقل دچار می شوند؟

چرا مردان بیشتر از زنان به زوال عقل دچار می شوند؟
 
 
ﺳﻼﻡ ﺧﺎﻧﻢ دﻛﺘﺭ رادمنش. ﻣﻦ اﺯ ﻗﺮﺹ ﻫﺎﻱ ﺗﺎﺧﻴﺮﻱ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻴﻜﻨﻢ و ﺯﻳﺎﺩ ﺳﺮ گیجه ﺑﺮاﻳﻢ ﭘﻴﺶ ﻣﻴﺎﺩ. ﻣﻴﺸﻪ من را ﺭاهنمایی ﻛﻨﻴﺪ؟ ﻣﻤﻨﻮﻥ.

متاسفانه از صدها سال پیش تا به امروز آقایان نمی دانند که یکی از عوارض جانبی ﻗﺮﺹ ﻫﺎﻱ ﺗﺎﺧﻴﺮﻱ زوال عقل زودرس است.

در مراحل اولیه زوال عقل زودرس (در ده سال اول) علائمی چون سرگیجه ، سردرد و اختلالات عصبی خفیف آشکار می شود و در ده سال دوم فرد احساس بی میلی ، بی حسی طولانی مدت در اندام و بی تفاوتی خواهد داشت.

برخی افراد فکر می کنند آلزایمر فقط مختص سالمندان است و این گروه سنی فقط به آن دچار می شوند در صورتی که اشتباه فکر می کنند.

صحبت از آلزایمر و فراموشی که به میان می‌آید بیشتر افراد تصور می‌کنند این بیماری فقط گریبان‌ سالمندان را می‌گیرد، غافل از این‌ که جوانان نیز از تیررس این بیماری در امان نیستند و در کنار هم قرار گرفتن شماری از علت‌ها می‌تواند آنها را مستعد ابتلا به آلزایمر یا زوال عقل کند.

دمانس پایدار ناشی از مصرف مواد شیمیایی: مواد متداولی که می‌تواند منجر به دمانس شود در DSM از آن نام برده شده شامل موارد زیرمی شود:

* الکل
* مواد استنشاقی
* داروهای رخوت زا، خواب‌آور و ضد اضطراب
* سایر موارد

داروهای شیمیایی نظیر قرص های ﺗﺎﺧﻴﺮﻱ از دسته داروهای رخوت زا و ضد اضطراب است.

چون داروهای ناتوانی جنسی از پرفروش ترین و پر سودترین تجارت هاست و در انحصار بانک ها، بیمه ها و شرکت های دارو سازی وابسته به اِسمِشو نَبر است، کمتر از عوارض جانبی این داروها سخن گفته می شود.

در حال حاضر بیماری آلزایمر شایع ترین بیماری آسیب رسان عصبی است که باعث زوال عقل می شود. دومین علت شایع زوال عقل، زوال عقل عروقی است که در اثر تخریب جریان خون مغز ایجاد می شود.

ﻗﺮﺹ ﻫﺎﻱ ﺗﺎﺧﻴﺮﻱ موجب تخریب جریان خون مغز می شود.

در کشورهای پیشرفته پزشکان به جای داروهای تاخیری ، کاندوم طبی ایکس-تایت را تجویز می کنند. بدلیل اینکه ﻗﺮﺹ ﻫﺎﻱ ﺗﺎﺧﻴﺮﻱ بسیار ارزانتر از کاندوم طبی ایکس-تایت است ، اکثر مردان برای صرفه جویی از ﻗﺮﺹ ﻫﺎﻱ ﺗﺎﺧﻴﺮﻱ استفاده می کنند. متاسفاته این افراد صرفه جو در آینده نزدیک دچار زوال عقل زودرس می شوند. اگر مردان دست از این صرفه جویی مضر بر ندارند ، آمار مبتلایان به زوال عقل زودرس در کشور های جهان سوم رو به افزایش خواهد بود.

امروزه حدود ۱۲ میلیون نفر در جهان سوم دمانس دارند و انتظار می‌رود که این تعداد در سال ۲۰۴۰ به ۲۵ میلیون یا بیشتر برسد. محققان سازمان جهانی آلزایمر (ADI) در گزارش سال ۲۰۱۵ خود در لندن پیش بینی کردند که شمار بیماران مبتلا به زوال عقل یا دمانس (dementia) در جهان سوم تا سال ۲۰۵۰ سه برابر و به ۱۳۱٫۵ میلیون نفر برسد.

سطح داخلی کاندوم طبی ایکس-تایت آغشته به یک ژل طبیعی آلمانی است که این ژل از عصاره های طبیعی ساخته شده است که بطور موضعی به کاهش استرس بافت آلت مردانه کمک می کند. افزایش استرس بافت آلت مردانه یکی از علل انزال زودرس در مردان است. در کشورهای پیشرفته با این محصول طبیعی، از انزال زودرس در مردان جلوگیری می کنند.

انتخاب با شماست . ایکس-تایت تراپی یا داروهای شیمیایی ﺗﺎﺧﻴﺮﻱ ؟

ادامه مقاله در لینک زیر:

WWW.SANSHAIR.LOXTARIN.COM

WWW.XTIGHT.CARE

امیدواریم در کشور های جهان سوم به آن سطح از فرهنگ و دانش جنسی برسیم که ایکس-تایت تراپی جایگزین داروهای شیمیایی ﺗﺎﺧﻴﺮﻱ شود.

با آرزوي سلامتي شما!

مركز مشاوره خانواده دكتر رادمنش و كلينيك سلامت خانواده

Dr. Radmanesh Family Health Care Clinic and Medical Consultation Center, USA
E-mail: DRFORCOUPLES@GMAIL.COM
Twitt us on WWW.TWITTER.COM/SANSHAIR
Yahoo! / Skype ID: DRFORCOUPLES
Joint Us: WWW.TELEGRAM.ME/GOLDENDOUBLEDOVE
Follow Us: WWW.FACEBOOK.COM/GOLDENDOUBLEDOVE
Visit Us: WWW.CAREANDCURE.US

موضوعات مرتبط: داروهای طبیعی برای بهبود روابط زوجین (ایکس-تایت تراپی)
برچسب‌ها: چرا مردان بیشتر از زنان به زوال عقل دچار می شوند؟ ایکس-تایت تراپی چیست؟

تاريخ : شنبه 7 فروردين 1396 | 1:36 | نویسنده : دكتر ياسمين رادمنش |

X-tight Natural Condom

X-tight Natural Condom

X-tight , as a safe medical device, is new generation of condoms with unique advantages. Its Nanotextured Smooth-like Surface has been coated with German-Made Natural Anti-Stress Lubricating Jelly which is a strong guard to get the maximum protection against pregnancy, HIV / AIDS infections and other sexually transmitted diseases (STDs) physically.

This high performance condom has been developed under Europe Standards by German rrt Richter Hi-Tech. The ingredients of its multifunctional lubricating jelly are included pure natural extracts such as German Chamomile, Wintergreen, White Willow Bark, Balm Mint, Eucalyptus, Clary Sage, Lavender, Ginger, Valerian Root, Aloe Vera, Hops, Rose Flower, Neroli, Comfrey Root, Vetiver Root, Calendula, White Mallow Root, Apricot Kernel, Avocado, Sweet Almond, Cucumber, Jojoba and Italian Virgin Olive Oil which calm and soothe the nerves of the penis.

The Premature Ejaculation (PE) may be caused by stress or hypersensitivity of the skin of the penis. X-tight condom is the best natural alternative for men who suffer from this sexual dysfunction.

For More information, please visit WWW.XTIGHT.SEXY  ;  WWW.XTIGHT.COM  ; WWW.XTIGHT.CH 

Contact Us: SALES@XTIGHT.SEXY  ;  SALES@XTIGHT.COM  


موضوعات مرتبط: داروهای طبیعی برای بهبود روابط زوجین (ایکس-تایت تراپی)تجهیزات پزشکی
برچسب‌ها: X-tight Natural Condom

تاريخ : شنبه 9 اسفند 1393 | 15:3 | نویسنده : دكتر ياسمين رادمنش |

همزمانی ارگاسم در زوجین (رسیدن همزمان زوجین به اوج لذت جنسی)

همزمانی ارگاسم در زوجین (رسیدن همزمان زوجین به اوج لذت جنسی)

X-TIGHT, ALL-IN-ONE FOR SAFE S-E-X AND S-E-X-U-A-L SATISFACTION

 

در بین بسیاری از زوجین مهم ترین و اساسی ترین مشکل غیرهمزمان بودن ارگاسم بین آن هاست که گاهی حتی به بهانه های مختلف منجر به سردی روابط زناشویی و آشوب های روانی می گردد.

 

خوشبختانه پخش سراسری دو کبوتر طلایی مجموعه ای بینظیر را برای تحقق بخشیدن به همزمانی ارگاسم در زوجین (رسیدن همزمان زوجین به اوج لذت جنسی) تهیه نموده و در داروخانه های معتبر توزیع نموده است.

 

مجموعه محصولات زناشویی سوئیسی ایکس-تایت (ایکس-تایت تراپی) با هدف تسریع ارگاسم بانوان و جلوگیری از زودانزالی آقایان (همزمانی ارگاسم در زوجین) ساخته شده است.

 


با آرزوی سلامتی شما


مركز مشاوره خانواده دكتر رادمنش و كلينيك سلامت خانواده

Dr. Radmanesh Family Health Care Clinic and Medical Consultation Center, USA

Tel: +1 - 323 – 7397330   

Skype / Yahoo! ID:  DRFORCOUPLES

E-mail:  DRFORCOUPLES@GMAIL.COM

Website:  WWW.SANSHAIR.LOXTARIN.COM

Follow Us:  WWW.FACEBOOK.COM/GOLDENDOUBLEDOVE

Twitt us:  WWW.TWITTER.COM/SANSHAIR

Joint Us:  WWW.TELEGRAM.ME/GOLDENDOUBLEDOVE

 


موضوعات مرتبط: داروهای طبیعی برای بهبود روابط زوجین (ایکس-تایت تراپی)مقالات علمی مرکز مشاوره خانواده دکتر رادمنش و کلینیک سلامت خانواده
برچسب‌ها: همزمانی ارگاسم در زوجین (رسیدن همزمان زوجین به اوج لذت جنسی) مجموعه محصولات زناشویی سوئیسی ایکس-تایت

تاريخ : دو شنبه 4 اسفند 1393 | 11:45 | نویسنده : دكتر ياسمين رادمنش |

کدام روش ضد بارداری عوارض جانبی کمتری دارد؟

کدام روش ضد بارداری عوارض جانبی کمتری دارد؟

ارزان ترین و قدیمی ترین روش پیشگیری از بارداری در کشور های جهان سوم، استفاده از قرص های شیمیایی ضد بارداری است. قرص های شیمیایی اگرچه در ابتدا کم هزینه می باشند، ولی درمان عوارض جانبی آن بسیار پرهزینه است.

 

بعضی از عوارض جانبی قرص های شیمیایی ضد بارداری عبارتند از: بالا بردن احتمال ترومبوآمبولیسم وریدی، افزایش بیماری‌های صفراوی و تشکیل سنگ کیسه‌صفرا، تهوع، استفراغ، سردرد ملایم یا سردردهای میگرنی شدید، خون‌ریزی‌های نامنظم در دوره قاعدگی، افزایش وزن، آکنه و پرمویی .

 

به عنوان مثال هزینه درمان لکه های پوستی یا پرمویی (توسط لیزر درمانی) که از مصرف قرص های ضد بارداری حاصل می شود، حدود یک هزار دلار در سال است و...

 

چند دهه است که در اروپا برای پیشگیری از بارداری از کاندوم های طبی استفاده می کنند. پزشکان کاندوم های طبی (نظیر کاندوم طبی ایکس-تایت) را به جای داروهای شیمیایی برای پیشگیری از بارداری تجویز می کنند.

 

کاندوم طبی چیست؟
کاندوم طبی ایکس-تایت دارای بافتی نازک اما یکپارچه مقاوم و غیر قابل نفوذ (ساخته شده از ترکیب نانو مواد طبیعی آلمانی و ضد حساسیت) می باشد تا احتمال بارداری یا انتقال بیماری های مقاربتی به صفر برسد. مسلما این ویژگی منحصر بفرد را در کاندوم های معمولی یا کاندوم های تجاری رنگارنگ موجود در بازار نمی یابید و مختص کاندوم طبی ایکس-تایت است.

 

همیشه سلامتی شما در اولویت است، محصولات مرغوب و اورجینال بخرید!
اگرچه قیمت کاندوم طبی ایکس-تایت چند برابر کاندوم های معمولی موجود در بازار است ولی زمانیکه کاندوم طبی ایکس-تایت را بر روی آلت خود نصب کرده اید با اطمینان خاطر به فعالیت جنسی می پردازید (بدون اینکه وجود کاندوم را بر روی آلت خود احساس کنید) و بیشترین لذت را از فعالیت های جنسی می برید.

 

تفاوت کاندوم معمولی (کاندوم تجاری) با کاندوم طبی چیست؟
تفاوت کاندوم معمولی (کاندوم تجاری) را با کاندوم طبی با یک مثال ساده شرح می دهیم.
پالتو بارانی شما از الیاف معمولی ساخته شده است و ممکن است آب و سرما نیز به درون آن نفوذ کند و قیمت آن حدود 50 الی 150 دلار است. اما لباس اسکی اورجینال آمریکایی که یک لباس اسپرت و حرفه ای است از نانو الیاف (تحت تکتولوژی نانو) ساخته می شود و غیر قابل نفوذ در برابر آب و سرماست. قیمت یک دست لباس اسکی بین 300 الی 1000 دلار است.

 

اکثر زوج هایی که از کاندوم های معمولی (کاندوم تجاری) استفاده کرده اند دچار حساسیت شده اند و وجود کاندوم بر آلت خود را حین مقاربت احساس می کنند. علت این است که در صنعت پزشکی هر چه مواد خالص تر و مرغوبتر برای ساخت محصولات بکار رود، کارایی، دقت و قیمت آن محصول بالاتر می رود. كاندوم طبي ايكس-تايت یک محصول بینظیر است که از ترکیب عصاره هاي صددرصد خالص طبیعی آلمانی تحت تکنولوژی نانو ساخته شده است

 

یک مثال ساده برای درک ارزش کاندوم طبی ایکس-تایت : قیمت یک لیتر روغن مرغوب هسته انگور ایتالیایی برابر قیمت ده لیتر روغنی است که در کشور های جهان سوم تولید می شود. خودتان بروید و در گوگل در رابطه با خواص روغن مرغوب هسته انگور ایتالیایی مطالعه کنید...

 

قیمت یک کاندوم تجاری کمتر از یک دلار است (بستگی به کیفیت آن دارد). ارزش کاندوم های تجاری که بطور رایگان در مراکز آموزشی به شما داده می شوند، حدود یک دهم دلار است و بیشتر جنبه آموزشی و تبلیغاتی را دارند (نه جنبه جلوگیری صددرصد از انتقال بیماری های مقاربتی و باردای ناخوسته). کاندومی که بواقع قدرت جلوگیری صددرصد در برابر انتقال بیماری های مقاربتی و بارداری ناخوسته را دارد، فقط کاندوم طبی ایکس-تایت است که قیمت جهانی آن حدود دو دلار است.

 

یک فرمول کلی وجود دارد و آن این است در کالای اورجینال که با کیفیت و دوام بالا عرضه می شود، 80% قیمت آن شامل بهای تمام شده و 20% قیمت آن شامل سود فروشنده است. اما یک کالای کپی (دارونما) که در کشور های جهان سوم تولید می شود و ارزانتر از کالای اورجینال عرضه می شود، 80% قیمت آن شامل سود فروشنده و 20% قیمت آن شامل بهای تمام شده است. لذا برای کالایی که 80% قیمت آن سود فروشنده است (کالای کپی و دارونماها)، بسیار در رسانه ها تبلیغات می شود و در جلوی ویترین فروشگاه ها و داروخانه ها هم قرار داده می شود و در هر فروشگاهی هم مثل ریگ یافت می شود.

 

هر وسیله ای را بجا بکار ببرید تا دچار آسیب های جبران ناپذیر نشوید!
بطور خلاصه، در اینجا منظور ما این نیست کاندوم های تجاری را هرگز نخرید. بلکه منظور ما این است که کاندوم های تجاری را برای مرحله معاشقه (قبل از دخول) بکار ببرید و در زمان دخول فقط از کاندوم های طبی (نظیر کاندوم طبی ایکس-تایت) که در برابر انتقال بیماری های مقاربتی و بارداری مقاومند استفاده کنید.

 

جهت اطلاع از مراکز مجاز فروش کاندوم های طبی ایکس-تایت می توانید مستقیما با پخش سراسری دو کبوتر طلایی (00982188349295) تماس حاصل فرمائید.

 

هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی حکمت نیست!

 

با آرزوی سلامتی شمامركز مشاوره خانواده دكتر رادمنش و كلينيك سلامت خانواده

Dr. Radmanesh Family Health Care Clinic and Medical Consultation Center, USA

Tel: +1 - 323 – 7397330   

Skype / Yahoo! ID:  DRFORCOUPLES

E-mail:  DRFORCOUPLES@GMAIL.COM

Website:  WWW.SANSHAIR.LOXTARIN.COM

Follow Us:  WWW.FACEBOOK.COM/GOLDENDOUBLEDOVE

Twitt us:  WWW.TWITTER.COM/SANSHAIR

Joint Us:  WWW.TELEGRAM.ME/GOLDENDOUBLEDOVE


موضوعات مرتبط: داروهای طبیعی برای بهبود روابط زوجین (ایکس-تایت تراپی)مقالات علمی مرکز مشاوره خانواده دکتر رادمنش و کلینیک سلامت خانواده
برچسب‌ها: روش ضد بارداری عوارض جانبی کاندوم طبی ایکس-تایت

تاريخ : چهار شنبه 17 دی 1393 | 20:35 | نویسنده : دكتر ياسمين رادمنش |

ایکس-تایت، پاسخی به ناتوانی جنسی آقایان

X-TIGHT NATURAL ALTERNATIVE

FOR MALE S-E-X-U-A-L DYSFUNCTION

ایکس-تایت، پاسخی به ناتوانی جنسی آقایان

 (درمانی موثر و مطمئن با تضمین صددرصد رضایت مشتری)

سلامتی شما در اولویت است. محصول اورجینال بخرید!

WWW.XTIGHT.COM  

(شماره مجوز بهداشت: 4205 ج)

 

ویژگی های بینظیر کاندوم طبی ایکس-تایت (ایکس-تایت تراپی):

 

اکنون با فرا رسیدن بهار ک-ا-ن-د-و-م طبی ایکس-تایت،  شاهد خزان ناتوانی جنسی در آقایان هستیم!

 

کاندوم طبی ایکس-تایت ، یک محصول بینظیر است که از ترکیب مواد اولیه و عصاره های طبیعی آلمانی ساخته شده است که خواص آرامش بخشی دارند. لذا این ویژگی منحصر بفرد این امکان را فراهم می آورد که استرس بافت آ-ل-ت مردانه کاهش یافته (بدون بی حسی موضعی) تا آقایان بتوانند در فعالیت های ج-ن-س-ی کنترل بیشتری بر روی عملکرد آ-ل-ت خود داشته باشند. به این ترتیب این محصول سودمند می تواند بطور طبیعی موجب جلوگیری از ا-ن-ز-ا-ل زودرس (زود انزالی) آقایان شود. این ویژگی منحصر بفرد فقط در ک-ا-ن-د-و-م طبی اورجینال ایکس-تایت وجود دارد.

 

در سایر ک-ا-ن-د-و-م های موجود در بازار، از مواد شیمیایی بیحس کننده (نظیر لیدوکائین یا بنزوکائین) استفاده شده است که در بلند مدت این مواد شیمیایی دارای عوارض جانبی ( نظیر تضعیف عملکرد رشته های عصبی اندام ج-ن-س-ی زوجین ) می باشند.

 

جهت برطرف شدن مشکل زود ا-ن-ز-ا-ل-ی در آقایان، پنج الی ده دقیقه قبل از د-خ-و-ل ک-ا-ن-د-و-م طبی ایکس-تایت را بر روی آ-ل-ت نصب کنید تا ژل طبیعی آغشته شده بر روی ک-ا-ن-د-و-م جذب بافت آ-ل-ت شود. پس از ده دقیقه، به میل خودتان می توانید ک-ا-ن-د-و-م را از روی آ-ل-ت بردارید یا اینکه با همان ک-ا-ن-د-و-م د-خ-و-ل را انجام دهید.

 

خانم‌هایی که متوجه می‌شوند دچار آلرژی به مایع‌ منی هستند، بهتر است از همسر خود درخواست کنند که از ک-ا-ن-د-و-م طبی ضد حساسیت ایکس-تایت استفاده کند. اگر بعد از استفاده از ک-ا-ن-د-و-م طبی ایکس-تایت علائم قبلی از بین رفت، احتمالاً مشکل حساسیت به مایع‌ م-ن-ی بوده است.

 

اکثریت مردان برای صرفه جویی روبه مصرف کاندوم های نامرغوب و ارزان قیمت چینی و هندی می آورند که موجب خارش و سوزش اندام ج-ن-س-ی بانوان می شوند. پلی اورتان، پلی اتیلن، پلی پروپیلن یا لاتکس و لوبریکانت ، از جمله موادی هستند که برای ساخت ک-ا-ن-د-و-م‌ ها استفاده می‌شوند. تولیدکنندگان سودجو برای ساخت کاندوم و دستکش های معمولی ارزان قیمت از مواد اولیه نامرغوب استفاده می کنند که حساسیت زا می باشند. 

 

اینجاست که اکیدا توصیه می شود صرفه جویی، جایز نیست.

کاندوم طبی ایکس-تایت، بهترین انتخاب برای اندام حساس جنسی زوجین می باشد.

 

نکته مهم: کاندوم های معمولی (تجاری) ارزان قیمت به جهت ساختار ساده ای که دارند نمی توانند صدردصد از انتقال اسپرم و بیماری های مقاربتی جلوگیری کنند ولی کاندوم های طبی (نظیر کاندوم طبی ایکس-تایت) دارای بافت غیرقابل نفوذ نانو (مثل لباس اسکی سوئیسی) می باشند و قادرند صدردصد از انتقال اسپرم و بیماری های مقاربتی جلوگیری کنند. کاندوم طبی بیشتر در کشور های اروپایی و آمریکایی استفاده می شود. کاندوم های طبی ایکس-تایت سالهاست که توسط ارولوژیست ها و متخصصین زنان و زایمان به بیماران توصیه می شوند. در کشور های جهان سوم به جهت فقر دانش جنسی افراد معمولا از کاندوم های معمولی (تجاری) ارزان قیمت یا رایگان استفاده می کنند. لذا در این کشور ها آمار بیماری های مقاربتی (ایدز و هپاتیت) و رشد جمعیت بسیار بالاست. 

 

قیمت هر بسته دوازده تایی کاندوم طبی استریل ایکس تایت در سراسر دنیافقط شصت هزار تومان می باشد.

 

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایرانو موجود در داروخانه های معتبر سراسر کشور

 

آرزوی ما، سلامتی شماست!

 

تماس با واحد پشتیبانی شرکت دو کبوتر طلایی: 02188349295 و 02188317156

 

تماس با واحد مشاوره رایگان شرکت دو کبوتر طلایی: 02177697613

  

مشاوره پزشکی و آموزش گام به گام مهارت های زندگی

فقط در مرکز مشاوره خانواده دکتر رادمنش و کلینیک سلامت خانواده

برای ورود به این مرکز کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 WWW.FACEBOOK.COM/GOLDENDOUBLEDOVE  


موضوعات مرتبط: داروهای طبیعی برای بهبود روابط زوجین (ایکس-تایت تراپی)تجهیزات پزشکی
برچسب‌ها: ایکس-تایت پاسخی به ناتوانی جنسی آقایان ایکس-تایت تراپی

تاريخ : پنج شنبه 9 مرداد 1393 | 1:13 | نویسنده : دكتر ياسمين رادمنش |

روش هاي نوين درمان ناتواني هاي جنسی زوجين از ديدگاه دكتر رادمنش

 روش های نوین درمان ناتوانی های زوجین از دیدگاه دکتر رادمنش

WWW.SANSHAIR.LOXTARIN.COM
 

 

 اختلالات انزال از بیماری های شایع در زوجین است که م-ق-ا-ر-ب-ت را مشکل یا غیرممکن می کند که علت آن ممکن است عوامل فیزیکی یا روانی و یا ترکیبی از هر دو باشد.

 

زودانزالی در مردان از نظر علم روانشناسی: انزالی که بر خلاف میل شخص و بدون کنترل او انجام می گیرد را، ا-ن-ز-ا-ل زودرس گویند که بر طبق آن فرد از زمان ا-ن-ز-ا-ل وکیفیت رابطه ناراضی است و این نارضایتی می تواند یک طرفه یا دو طرفه باشد، به طوریکه حتی اگر شریک ج-ن-س-ی فرد از زمان ا-ن-ز-ا-ل ناراضی باشد، ا-ن-ز-ا-ل را زودرس گویند. ( مثلا اگر مرد در ۸دقیقه ارضاء می شود و زن در ۱۰دقیقه ، ا-ن-ز-ا-ل را زودرس گویند اما اگر مرد در ۲۰دقیقه ارضاء شود و زن در ۱۰دقیقه ، مورد را مربوط به ا-ن-ز-ا-ل زودرس نمی دانند ).

 

ا-ن-ز-ا-ل زودرس در مردان از نظر علم پزشکی: ا-ن-ز-ا-ل کمتر از دو دقیقه که بدون کنترل شخص انجام گیرد را ا-ن-ز-ا-ل زودرس گویند.

 

دلایل ایجاد ا-ن-ز-ا-ل زودرس در مردان :

 

* عوامل روانی بازدارنده ( عواملی مانند استرس و اضطراب در حین م-ق-ا-ر-ب-ت ، احساس گناه یا افسردگی می توانند موجب ا-ن-ز-ا-ل زودرس شوند )

 

** فاصله زیاد بین روابط ج-ن-س-ی ( وقتی که احساسات ج-ن-س-ی بین زوجین متراکم میشود، معمولا کنترل یک باره آنها سخت می شود و منجر به ا-ن-ز-ا-ل زودرس می شود )

 

*** تجربه ج-ن-س-ی کم ( بیشتر افراد در اوایل زندگی مشترک دچار این مشکل می شوند و به مرور زمان با تجربه بیشتر مشکل ا-ن-ز-ا-ل زودرس رفع می گردد )

 

**** عوامل پزشکی بازدارنده ( عواملی نظیر آسیب جسمی، تداخلات دارویی در هنگام درمان بعضی بیماری ها و مشکلات هورمونی از جمله عوامل پزشکی هستند که منجر به ا-ن-ز-ا-ل زودرس می شود )

 

روش های طبیعی درمان اختلالات ا-ن-ز-ا-ل در زوجین:

 

* مهمترین عامل ایجاد و تشدید ا-ن-ز-ا-ل زودرس در مردان استرس و اضطراب است. در طب نوین روش های قدیمی با عوارض جانبی (نظیر استعمال موضعی اسپرییا ژل های موضعی بی حسی، خوردن داروهای شیمیایی که عوارض دیر ا-ن-ز-ا-ل-ی در مردان ایجاد می کنند و...) منسوخ شده اند زیرا مواد شیمیایی بیحس کننده (نظیر لیدوکائین یا بنزوکائین) در بلند مدت موجب تضعیف عملکرد رشته های عصبی اندام ج-ن-س-ی زوجین و حتی باعث بیماری ن-ع-و-ظ ناقص در مردان و آسیب بافت اندام ج-ن-س-ی بانوان می شود. در یک دهه اخیر در کشور های پیشرفته نظیر کشور های اروپایی و آمریکایی از ک-ا-ن-د-و-م طبی ایکس-تایت برای جلوگیری از زود ا-ن-ز-ا-ل-ی در مردان استفاده می کنند.

 

ک-ا-ن-د-و-م طبی ایکس-تایت، یک وسیله پزشکی بینظیر است که از ترکیب مواد اولیه اورگانیک در مقیاس نانو (دارای بیشترین قدرت نفوذ پذیری در بافت آ-ل-ت) و عصاره های طبیعی آلمانی (نظیر عصاره های بیدمشک، اسطوخودوس، سنبل‌الطیب، زیرفون، پیچ امین الدوله، بومادران، تیابری، بتنی، گلاب، بهار نارنج، یاس و طارونه ) ساخته شده است که خواص آرامش بخشی دارند. لذا این ویژگی منحصر بفرد این امکان را فراهم می آورد که استرس بافت آ-ل-ت مردانه کاهش یافته (در اینجا کاهش استرس بافت آ-ل-ت به معنی بی حسی آ-ل-ت نیست) تا آقایان بتوانند در فعالیت های ج-ن-س-ی کنترل بیشتری بر روی عملکرد آ-ل-ت خود داشته باشند. به این ترتیب این محصول سودمند می تواند بطور طبیعی موجب جلوگیری از ا-ن-ز-ا-ل زودرس آقایان شود. این ویژگی منحصر بفرد فقط در ک-ا-ن-د-و-م طبی اورجینال ایکس-تایت وجود دارد. این نوآوری آلمانی به محصول محبوب مردان در سراسر دنیا (بویژه مردان ساکن در کشور های خاورمیانه و آمریکا و آفریقا) تبدیل شده است.

 

دستورالعمل مصرف: جهت برطرف شدن مشکل زود ا-ن-ز-ا-ل-ی در آقایان، پنج الی ده دقیقه قبل از د-خ-و-ل ک-ا-ن-د-و-م طبی ایکس-تایت را بر روی آ-ل-ت نصب کنید تا ژل طبیعی آغشته شده بر روی ک-ا-ن-د-و-م جذب بافت آ-ل-ت شود. پس از ده دقیقه، به میل خودتان می توانید ک-ا-ن-د-و-م را از روی آ-ل-ت بردارید یا اینکه با همان ک-ا-ن-د-و-م د-خ-و-ل را انجام دهید.

 

** ا-ن-ز-ا-ل زودرس یعنی رسیدن به اوج لذت ج-ن-س-ی (ا-ر-گ-ا-س-م)زودتر از زمانی که به طور معمول برای فعالیت ج-ن-س-ی رضایت بخش زوجها لازم است. اگر دو طرف بطور همزمان به ا-ر-گ-ا-س-م برسند، حتی اگر مدت کمی ن-ز-د-ی-ک-ی کرده باشند، در آن صورت فعالیت ج-ن-س-ی موفقی داشته‌اند. اکثر مردان به موضوع پیشنوازی یا م-ع-ا-ش-ق-ه قبل از انجام عمل ن-ز-د-ی-ک-ی بی توجه باشند، مسلما شریک ج-ن-س-ی آنها بعد از خودشان به ا-ر-گ-ا-س-م می‌رسد و همین موضوع در تماسهای بعدی باعث تنش شده و ا-ن-ز-ا-ل زودرس آقایان را تشدید می‌کند و حتی موجب بیماری واژینیسموس در بانوان می شود. ساده ترین و سریع ترین روش برای نزدیک نمودن بانوان به ا-ر-گ-ا-س-م، ماساژ دورانی و لرزشی متناوب ک-ل-ی-ت-و-ر-ی-س بانوان با ژل طبیعی استریل سوئیسی ایکس-تایت است. این نوآوری سوئیسی که از ترکیب عصاره های گیاهی اتساع دهنده عروق (نظیر جینکو بیلوبا) تحت تکنولوژی پیشرفته نانو ساخته شده است، یک وسیله آماده سازی بانوان برای د-خ-و-ل راحت و لذتبخش می باشد.

 

*** واژینیسموس یک وضعیت منحصر به فرد در زنان است که انقباض غیرارادی (عدم کنترل) عضلات کف لگن منجر به تنگی دهانه م-ه-ب-ل (و-ا-ژ-ن) بانوان شده و م-ق-ا-ر-ب-ت را مشکل یا غیرممکن می کند که علت آن ممکن است عوامل فیزیکی یا روانی و یا ترکیبی از هر دو باشد. دستگاه طبی اتوماتیک اِم-اِسترانگ به درمان این بیماری خاص نیز پاسخ داده است. این دستگاه کوچک، سبک، راحت، آسان، مطمئن، موثر، قابل حمل و مقرون بصرفه نیز توانسته صددرصد رضایتمندی مشتری را کسب نموده است.

 

با آرزوی سلامتی شما!

مرکز مشاوره خانواده دکتر رادمنش و کلینیک سلامت خانواده در کالیفرنیا

پل ارتباطی آنلاین: DRFORCOUPLES@GMAIL.COM  

منبع: مجمع المقالات مرکز مشاوره خانواده دکتر رادمنش – فوریه 2011، نشریه مدیکال ساینس نیوز عربستان سعودی

 

دکتر یاسمین رادمنش روانپزشک، متخصص زنان و زایمان و موسس مرکز مشاوره خانواده دکتر رادمنش و کلینیک سلامت خانواده در کالیفرنیا، به اتفاق خواهرش (دکتر یلدا رادمنش: فوق تخصص پوست و مو و بيماري هاي آميزشي) نیمی از وقت گرانبهای خود را صرف مشاوره و درمان رایگان بیماران در سراسر دنیا صرف نموده است. جهت دریافت مشاوره پزشکی آنلاین رایگان، لطفا از طریق آدرس فیسبوک زیر اقدام فرمائید:

 

 

WWW.FACEBOOK.COM/GOLDENDOUBLEDOVE  

پخش سراسری دو کبوتر طلایی، توزیع کننده جهانی

محصولات طبی ایکس-تایت و ام-استرانگ می باشد.

 

M-Strong & X-tight Therapy for Couples

Regain your S.E.X Life with M-Strong & X-tight

100% Safe and Effective Solution

New Natural Cure, With No Side Effects

Dermatologically Tested & Clinically Researched

Recommended by Gynecologists and Urologists Globally

Globally Distributed by Golden Double Dove Corporation

 

WWW.XTIGHT.COM  

WWW.MSTRONG.CO  

Scientific Reference:

WWW.FACEBOOK.COM/GOLDENDOUBLEDOVE  


موضوعات مرتبط: داروهای طبیعی برای بهبود روابط زوجین (ایکس-تایت تراپی)مقالات علمی مرکز مشاوره خانواده دکتر رادمنش و کلینیک سلامت خانواده
برچسب‌ها: روش هاي نوين درمان ناتواني هاي جنسی زوجين از ديدگاه دكتر رادمنش

تاريخ : پنج شنبه 5 فروردين 1396 | 3:22 | نویسنده : دكتر ياسمين رادمنش |

ايكس-تايت، پاسخی به ناتوانی جنسی بانوان

X-TIGHT NATURAL ALTERNATIVE

FOR FEMALE S-E-X-U-A-L DYSFUNCTION

ایکس-تایت، پاسخی به ناتوانی ج-ن-س-ی بانوان

 (درمانی موثر و مطمئن با تضمین صددرصد رضایت مشتری)

سلامتی شما در اولویت است. محصول اورجینال بخرید!

WWW.XFORU.IR  

(شماره مجوز بهداشت: 4205 ج)

 

ویژگی های منحصر بفرد ژل طبیعی استریل سوئیسی ایکس-تایت (ایکس-تایت تراپی):

 

-  دارای فرمولی بینظیر برای جوانسازی بافت اندام ج-ن-س-ی بانوان

-  بهبود تحریک پذیری اندام ج-ن-س-ی بانوان (سریعتر رسیدن به ا-ر-گ-ا-س-م)

-  مناسب برای ماساژ اندام ج-ن-س-ی بانوان (پیشنوازی قبل از آ-م-ی-ز-ش)

-   افزایش چشمگیر میل ج-ن-س-ی بانوان (تجربه مکرر رسیدن به اوج لذت ج-ن-س-ی)

-  کمک به درمان سرد مزاجی بانوان (رضایتمندی ج-ن-س-ی زنان)

-   رفع خشکی اندام ج-ن-س-ی بانوان (خداحافظی با م-ق-ا-ر-ب-ت دردناک)

-  کمک به پرخونی بافت آ-ل-ت زنانه (تسریع آمادگی زن برای آ-م-ی-ز-ش)

-  تنگ کننده دهانه و-ا-ژ-ن (سریعتر رسیدن به ا-ر-گ-ا-س-م یا اوج لذت ج-ن-س-ی)

 ترمیم سریع بافت، مکملی مناسب برای بعد از عمل های جراحی اندام زنانه

-  سرشار از انواع ویتامین ها و پروتئین های طبیعی (تقویت ریز عضلات اندام ج-ن-س-ی زوجین)

-  محافظت از اندام ج-ن-س-ی بانوان در برابر ویروس ها، قارچ ها و باکتری های مضر

-  بهبود روابط ج-ن-س-ی و زناشوئی زوجین (تحکیم بنیان خانواده)

-  کمک به پرخونی بافت آ-ل-ت مردانه (رفع ناتوانی ج-ن-س-ی مردان یا ن-ع-و-ظ ناقص مردان)

-  کلید رهایی از بواسیر (هموروئید)، شقاق (فیشر)، فیستول م-ق-ع-د-ی

 

قیمت هر بسته شش ساشه ای ژل ایکس-تایت در سراسر دنیا

فقط چهل و هشت هزار تومان می باشد.

هر ساشه ژل طبیعی سوئیسی ایکس-تایت برای چهار بار مصرف موضعی مناسب می باشد.

 

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران

و موجود در داروخانه های معتبر سراسر کشور

 

آرزوی ما، سلامتی شماست!

تماس با واحد پشتیبانی شرکت دو کبوتر طلایی: 02188349295 و 02188317156

تماس با واحد مشاوره رایگان شرکت دو کبوتر طلایی: 02177697613

 

مشاوره پزشکی و آموزش گام به گام مهارت های زندگی

فقط در مرکز مشاوره خانواده دکتر رادمنش و کلینیک سلامت خانواده

برای ورود به این مرکز کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 WWW.FACEBOOK.COM/GOLDENDOUBLEDOVE  

توجه: فقط بر روی محصولات اورجینال ایکس-تایت عبارات ساخت کشور سوئیس (Made in Switzerland)، نشان شرکت دو کبوتر طلایی (Golden Double Dove)، مارک تجاری ایکس-تایت (X-tight) و کلمه استریل (Sterile) درج شده است.

 اندام ج-ن-س-ی شما شایسته یک رایحه جذاب و دلپذیر است!

 تحقیقات علمی اخیر نشان داده ژل طبیعی ایکس-تایت که ترکیبی از گل های سنجد و بابونه است موجب تشدید تحریک ج-ن-س-ی در زوجین می شود. این رایحه مطلوب در بخشی از مغز انسان ثبت می شود و سپس مغز انسان در فعالیت های ج-ن-س-ی بعدی، این رایحه نشاط آور طبیعی را خواستار می شود. لذا با استعمال موضعی این ژل بر روی اندام ج-ن-س-ی و انتشار این رایحه بینظیر از اندام ج-ن-س-ی زوجین، تحریک ج-ن-س-ی در زوجین تشدید یافته و زوجین به شدت جذب یکدیگر شده و زودتر به اوج لذت ج-ن-س-ی (ا-ر-گ-ا-س-م) می رسند.


موضوعات مرتبط: داروهای طبیعی برای بهبود روابط زوجین (ایکس-تایت تراپی)
برچسب‌ها: ايكس-تايت پاسخی به ناتوانی جنسی بانوان ایکس-تایت تراپی

تاريخ : سه شنبه 1 فروردين 1396 | 13:41 | نویسنده : دكتر ياسمين رادمنش |
شش نکته ی مهم در مورد موخوره
حداکثر عمر مفید آداپتور یا محافظ الکتریکی چقدر است؟
رفع پارگی زودهنگام نخ دستگاه بندانداز برقی
رعایت بهداشت فردی و بهداشت محیط به کمک ابزار فم-پی
رهایی از بیماری های زنانه و عفونت ادرار توسط ابزار فِم-پی
راز موفقیت زندگی زوج های خوشبخت
بی نظیر ترین زیور آلات از جواهری سیلا
آیا شما هم از مشکل موخوره رنج می برید؟
دستگاه موخوره گیر اتوماتیک سنس-هیر
کیف محافظ مسافرتی فابریکی دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک
ژل گیاهی پس از اصلاح بانوان
آویز نقره سیلا (مدل قلب)، هدیه ای تک و بی همتا برای زوج های عاشق
آموزش تصویری دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر - قسمت سوم
آموزش تصویری دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر - قسمت دوم
آموزش تصویری دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر - قسمت اول
آلودگی هوا سومین عامل مرگ و میر در ایران است !
ارتباط گوشت قرمز با ابتلا به بیماری ورم روده
جوش صورت، زنگ هشداری برای دیابت
چرا مردان بیشتر از زنان به زوال عقل دچار می شوند؟
هر آنچه در رابطه با تخمدان پلی کیستیک باید بدانید.
فم-پي، همراه بانوان مبتلا به تکرر ادرار و بی اختیاری ادرار
بيماري هاي مفاصل و استخوان در زنان چاق يا باردار
آشنایی با روش های نوین نمونه گیری ادرار از زنان
توصیه پروفسور پيتر سيسياني در خصوص پیشگیری از سرطان
سازمان بهداشت جهاني از مقاومت دارويي در برابر آنتي بيوتيك ها به عنوان يك 'خطر بزرگ جهاني' نام برده
روش های طبیعی برای پیشگیری از عفونت‌ های زنانه
روکش دور فرمان تابستانه کول-شل به بازار آمد !
آویز نقره سیلا ، هدیه ای تک و بی همتا برای بانوان
Happy International Mother's Day - May 08, 2016
ايده‌ اي بی نظیر که مخترع را پولدار کرد!
چگونه با تغییرات کوچک در سبک زندگی پولدار شویم؟
چرا مردان خرید کردن با زنان را دوست ندارند؟
دستگاه سه کاره برقی لاو-سان ژاپن، بهترین هدیه برای بانوان
در خصوص ارگاسم زنان بیشتر بدانید ... تا مرد محبوب زنان شوید !
به کانال تلگرام گروه پخش جهانی دو کبوتر طلایی خوش آمدید!
بیش از صد میلیون نفر در سراسر دنیا سنس-هیر بدست، به نبرد موهای زائد و ناخواسته خود می روند!
متفاوت بودن را فقط یکبار با سنس-هیر تجربه کنید!
سنس-هیر ، هدیه ایست که هر زنی را شگفت زده می کند!
20 ماده غذایی ضد سرطان
دریم-اسلیم، وسیله ای برای اجرای بهتر حرکات ورزشی در حالت نشسته
عوارض استفاده غیر حرفه ای از لیزر در بیشتر موارد غیرقابل درمان است...!
شما شایسته لوکس ترین ها هستید!
روشی طبیعی برای رفع موهای زائد و ناخواسته بدون تیرگی پوست کشاله ران، زیر بغل و ناحیه تناسلی
هدیه ای بینظیر، ارزنده و به یاد ماندنی برای روز تولد، روز عشق، سالگرد ازدواج و یا روز زن (روز مادر)
عواملی که موجب تغيير رنگ پوست می شوند کدامند؟
اهمیت تنوع بخشی در زندگی زناشویی
X-tight Natural Condom
همزمانی ارگاسم در زوجین (رسیدن همزمان زوجین به اوج لذت جنسی)
مراقبت از سلامتي در سفر و طبيعت گردي با فِم-پي
قابل توجه بانوان: چگونه از انتقال زگیل تناسلی که یک بیماری ویروسی آمیزشی است جلوگیری کنیم؟
گروه پخش جهانی دو کبوتر طلایی عرضه کننده نو آوری های مفید و مقرون به صرفه
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
صفحه قبل 1 صفحه بعد
.: با سلام خدمت بازدید کنندگان گرامی، از این که وب سایت ما را برای بازدید انتخاب نموده و وقت گران مایه خود را صرف دیدن مطالب وب سایت ما کردید، از شما صمیمانه سپاسگذاریم. گروه پخش جهانی دو کبوتر طلایی. :.