پخش سراسری دو کبوتر طلایی

مرکز توزیع جهانی محصولات طبیعی اورجینال * دارای مجوز بهداشت * موجود در داروخانه های معتبر سراسر کشور

فم-پی، همراه بانوان در طبیعت درمانی

دكتر ياسمين رادمنش
پخش سراسری دو کبوتر طلایی مرکز توزیع جهانی محصولات طبیعی اورجینال * دارای مجوز بهداشت * موجود در داروخانه های معتبر سراسر کشور

فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

فم-پی، همراه بانوان در طبیعت درمانی

فم-پی، همراه بانوان در طبیعت درمانی


طبیعت درمانی، روشی مبتنی بر درمان‌های طبیعی موجود در پیرامون ما همانند نور خورشید، هوا، آب، رژیم غذایی و به طور کلی نیروی شفابخش طبیعت است. این روش درمانی در دهه‌های اخیر مورد توجه بسیاری از پژوهشگران قرار گرفته است.

کی از تفاوت‌های اصلی سبک زندگی انسان امروزی با گذشته فاصله روزافزون او با طبیعت است که علت اصلی آن پدیده شهرنشینی است. از دوران گذشته تا کنون هر گاه فردی دچار بیماری یا افت روحی می‌شود، تجویز پزشکان به عنوان یکی از روش‌های درمانی، انتقال فرد به مکانی آرام و یا ساحلی و دور از هیاهوی شهر بوده است.

محبوبیت مکان‌های تفریحی چون پارک، کمپینگ، محدوده‌های شهری و حتی پیاده‌روی در فضاهای سبز اطراف شهر برای آزادسازی فکر گواهی است بر این که طبیعت غوغا و التهاب درون را آرام می‌کند. دانشمندان اخیرا از تجویز ساده پیاده‌روی و گردش فراتر رفته‌ و به مطالعه گسترده نیروی شفابخش طبیعت پرداخته‌اند.

ما در مقایسه با نیاکان‌مان، از طبیعت فاصله بسیار زیادی گرفته‌ایم. ۵۰ درصد مردم در فضاهای شهری زندگی می‌کنند و این رقم تا سال ۲۰۵۰ به ۷۰ درصد افزایش خواهد یافت. ازدیاد شهرنشینی نسبت مستقیمی با افزایش بیمار‌های روحی، به ویژه اضطراب و افسردگی دارد.

بر اساس پژوهش‌های دو دهه اخیر افرادی که درمناطق روستایی رشد و نمو می‌کنند واکنش‌های استرسی کم‌تری دارند. حضور در طبیعت و فضای سبز تاثیر مثبتی بر تندرستی و سلامتی دارد. چشم‌اندازها و آواهای طبیعت موجب کاهش استرس در افرادی می‌‌شود که در معرض محرک‌های منفی قرار دارند.

پژوهش‌های گسترده‌ در زمینه سلامت روحی و فضای سبز ارتباط چشمگیری بین دسترسی به طبیعت و کاهش میزان افسردگی، اضراب و استرس را نشان می‌دهند.

طبیعت چگونه بر انسان تاثیر می‌گذارد
دکتر جفری براتمن، یکی از اعضای گروه پژوهشی دانشگاه استنفورد آمریکا در پروژه‌ای تحقیقی روی یک گروه کوچک از داوطلبانی که از سلامت برخوردار بودند، از آنها خواست برای یک پیاده‌روی به طول ۵ کیلومتر به مناطق نزدیک خلیج سانفرانسیسکو بروند. نیمی از این گروه به موازات خیابان‌های پر رفت‌ و‌آمد و نیمی دیگر در مناطق خوش‌ منظره و با چشم ‌اندازهای زیبای کوهستانی پیاده‌روی کردند.

افرادی که در دل طبیعت پیاده‌ روی کرده بودند، پس از طی ۵ کیلومتر اضطراب ، دل‌ نگرانی و احساسات منفی کمتری داشتند و عملکرد بهتری در آزمون‌های شناختی در مقایسه با افرادی که در خیابان‌های پرهیاهو پیاده‌روی کرده بودند، از خود نشان دادند.

همین محققان در پژوهش‌های بعدی از مغز دو گروه افراد سالم که به مدت ۹۰ دقیقه در مناطق شهری و نیز روستایی پیاده روی کرده بودند ام‌آرآی گرفتند تا جریان خون مغز آنها را اندازه‌گیری کنند. افرادی که در طبیعت پیاده‌روی کرده ‌بودند فعالیت ‌کم‌تری در قشر زیرین فرونتال مغز نشان داده بودند. این بخش از مغز کنترل نشخوار فکری را به عهده دارد، مشکلی که افراد مبتلا به افسردگی یا اختلال اضطرابی به آن دچار هستند.

پژوهشگران ژاپنی از مدت‌ها پیش به تحقیق روی جنگل درمانی برای مقابله با ناراحتی‌های جسمی و روحی پرداخته‌اند و کارکرد مغز افرادی را که در معرض طبیعت هستند بررسی می‌کنند. تحقیقات این پژوهشگران نشان داده است که میزان افسردگی در افرادی که ارتباط کمتری با طبیعت دارند بسیار بالاتر و فعالیت قشر اربیتال فرونتال مغز در این افراد کمتر است.

به نظر می‌رسد در دنیایی که مغز بیش از حد درگیر کار، فکر و نگرانی است، حضور در طبیعت باعث آرامش ذهن می‌شود و تاثیرات مثبت بسیاری بر عملکرد آن می‌گذارد. فضاهای سبز ممکن است به سلامت روانی انسان‌ها کمک کند. بنابراین تلاش در حفاظت از طبیعت برای نسل‌های آتی یک ضرورت ملی است.

یکی از شایع ترین مشکلاتی که بانوان در سفر و طبیعت گردی با آن روبرو هستند ، عدم دسترسی به توالت های پاکیزه می باشد.

فِم-پي، يک نوآوري ايتاليايي براي دفع ادرار سرپايي بانوان می باشد که در طبیعت گردی لازم است این وسیله سودمند همراه همه بانوان باشد.

... ادامه مطلب در لینک زیر

WWW.FEMPEE.COM

با آرزوی سلامتی شما

مركز مشاوره خانواده دكتر رادمنش و كلينيك سلامت خانواده

Dr. Radmanesh Family Health Care Clinic and Medical Consultation Center, USA
E-mail: DRFORCOUPLES@GMAIL.COM
Twitt us on WWW.TWITTER.COM/SANSHAIR
Yahoo! / Skype ID: DRFORCOUPLES
Joint Us: WWW.TELEGRAM.ME/GOLDENDOUBLEDOVE
Follow Us: WWW.FACEBOOK.COM/GOLDENDOUBLEDOVE
Visit Us: WWW.CAREANDCURE.US


موضوعات مرتبط: وسایل ورزشی و لاغری
برچسب‌ها: طبیعت درمانی

تاريخ : شنبه 13 فروردين 1396 | 23:15 | نویسنده : دكتر ياسمين رادمنش |

دریم-اسلیم، وسیله ای برای اجرای بهتر حرکات ورزشی در حالت نشسته

دریم-اسلیم، وسیله ای برای اجرای بهتر حرکات ورزشی در حالت نشسته

 

 

 

 

چگونه بطور اصولی لاغر شویم (از دیدگاه خانم دکتر رادمنش)؟

پرسش: سلام خانم دکتر رادمنش. تازه با صفحه فیس بوک شما آشنا شدم. ممنون که مرا در جمع دوستان خود پذیرفتید. یه سوال داشتم. من دختری 22 ساله هستم که 2 ساله ازدواج کردم. قدم 161 و وزنم 78 تا 80 کیلو. برای لاغر شدن مدام در رژیم هستم و ورزش می کنم اما بعد از مدتی خسته میشم. قبل از ازدواجم اضافه وزن داشتم اما نه اینقدر. خواستم بپرسم قرص لاغریه بی ضرری موجوده؟ میترسم قرص هایی که تبلیغ میکنن رو مصرف کنم روی بارداری یا کبدو کلیه تاثیر بذاره. اگه هست توضیحی راجب مصرف و قیمتش بدید ممنون میشم.

پاسخ: ما با بیماران زیادی در سراسر دنیا در ارتباط هستیم. مورد مشترکی را که در بیماران ایرانی مشاهده کردیم آن است که همه بیماران ایرانی مایلند به راحتی هزاران دلار برای خوردن دارو های لاغری بپردازند و در مدت کوتاهی لاغر شوند. بعضی از شرکت های هندی-آمریکایی از این نقطه ضعف ایرانی ها استفاده کرده اند و مکمل های غیر موثری را با بسته بندی های زیبا و شکیل از طریق ماهوارده و اینترنت به این بیماران می فروشند و در ده سال اخیر به ثروت کلانی رسیده اند.

بدیهی است که چاقی در یک فرد یک شبه بوجود نیامده است و چاقی نتیجه رسوب مواد مازاد (از نوع چربی، مواد معدنی و...) بصورت لایه لایه در اطراف عضلات شکم و سایر عضلات اندام ها در مدت پنج الی ده سال است. نظیر کوه های بلندی که از لایه های رسوبی افقی و موازی شکل گرفته اند و بر اثر فشار لایه های بالایی و نیروی جاذبه بر وزن لایه های بالایی، لایه های پائینی بسیار سخت و محکم شده اند.

هیچ دارویی وجود ندارد که این پیوند محکم لایه های رسوبی قدیمی را در هم بشکند و فرد لاغر شود. تکنولوژی امروزی فقط قادر است لایه های جوان سطحی را ذوب کند و پنج الی پانزده کیلو فرد را لاغر کند که البته بر اثر قطع شدن این داروها مجددا این لایه های رسوبی شکل می گیرند و فرد اضافه وزن پیدا می کند. بطور خلاصه داروها از شکل گیری لایه های رسوبی جدید خودداری می کنند و البته این داروهای شیمیایی (به ظاهر گیاهی) دارای عوارض جانبی متعددی نیز می باشند.

توصیه ما به بیمارانمان همواره این است که اولا ورزش را با مربی خصوصی انجام دهند و پولی را که مایلند برای داروهای لاغری بپردازند، صرف دستمزد یک مربی حرفه ای در یک باشگاه ورزشی پیشرفته کنند تا نتیجه لازم را بگیرند. ذوب شدن لایه های رسوبی قدیمی با سایش و حرکت متناوب و مستمر این لایه ها به کمک عضلات تقویت شده انجام می شود. البته این ذوب شدن به تدریج در عرض یک الی دو سال ورزش اصولی و مستمر انجام می شود تا فرد دچار بیماری های قلبی و عروقی و صدمه به سایر عضوها (زانوها، مچ دست و پا، ستون فقرات و...) نشود.

یکی از علل بیماری های قلبی و عروقی و یا صدمه دیدن سایر عضوها، ورزش های غیر حرفه ای و رژیم های سخت و غیر اصولی است که فرد در مدت کوتاهی به بدن خود تحمیل می کند تا در عرض چند ماه لاغر شود. در صورتیکه مربیان ورزشی حرفه ای تمرینات ورزشی را برای چند سال برنامه ریزی می کنند.

به کارگیری اصولی عضلات در ورزش کردن بسیار مهم است. افرادی که بدون مربی خصوصی ورزش می کنند متاسفانه آگاهی لازم در به کارگیری اصولی عضلات را ندارند و از ورزش کردن نتیجه مطلوب را نمی گیرند.

فردی که با مربی خصوصی ورزش می کند نه تنها خسته نمی شود بلکه از ورزش کردن لذت می برد و انرژی می گیرد زیرا فرد دارای یک رژیم غذایی متناسب با سوخت و ساز بدن خود می باشد و حرکات ورزشی را مستمر، اصولی (فن به کارگیری همه عضلات و کنترل عضلات در حرکات ورزشی) و با آرامش تمام در مدت طولانی تری حرفه ای انجام می دهد.

خستگی همواره از انجام حرکات مستمر پوچ در فرد ایجاد می شود و بخشی از آن ریشه روانی و بخش دیگر آن ریشه فیزیکی دارد. پس هر زمان احساس خستگی و ناامیدی داشتید، بدانید که یک جای کار شما اشکال دارد و نیاز به یک مربی یا مشاور دارید تا مشکل شما برطرف شود و سپس شما از کارتان لذت خواهید برد.

دوم نزد یک متخصص تغذیه بروید و متناسب با حرکات ورزشی و حرکات روزانه خود ، رژیم غذایی مناسب را داشته باشید.


 سوم در زمان هایی که در خانه بیکار هستید، به کمک وسیله خانگی دریم-اسلیم (تصویر زیر) در حالت نشسته با آرامش، عضلات خود را بکار بگیرید تا عضلات شما در بلند مدت بتوانند لایه های رسوبی قدیمی را ذوب کنند و همواره عضلات آماده به فعالیت داشته باشید. این امکان برای شما وجود ندارد که شما هر روز هشت ساعت در باشگاه های ورزشی تمرین کنید ولی این امکان برای شما وجود دارد که در منزل مستمرا به کمک ابزار دریم-اسلیم حرکات ورزشی انجام دهید.

مرگ ‌و میر میان آقایان یا خانم‌هایی که روزانه شش ساعت یا بیشتر در حالت نشسته هستند، با کسانی که کمتر از سه ساعت در روز می‌نشینند، 37‌ درصد بیشتر است. سبک ‌زندگی نشسته خطر بیماری ‌هایی مثل دیابت نوع 2، سرطان و انسداد های ریوی یا لخته‌های خونی که در ریه‌ها حرکت می‌کنند را افزایش می ‌دهند. این مساله حتی می ‌تواند اندازه سلول‌های چربی را نیز افزایش دهد.

دریم-اسلیم، یکی از روش های طبیعی ارزان و موثر برای به حرکت درآوردن عضله های بدن در حالت نشسته است.

ابزار دریم اسلیم در دنیا توسط پخش سراسری دو کبوتر طلایی توزیع می شود. ممکن است این شرکت این ابزار سودمند را به زودی در ایران نیز توزیع نماید. در صورت تمایل سفارشات خود را به پخش سراسری دو کبوتر طلایی (00982188349295) اعلام نمائید تا به محض موجود شدن آن در ایران، شما نیز از مزایای این ابزار سودمند بهرمند شوید.

پزشکان این وسیله سودمند را به بیمارانی که اضافه وزن زیاد دارند و در ورزش کردن زود خسته می شوند یا روزانه تحرک بسیار کمی دارند توصیه می کنند.

نکته مهم: تا زمانیکه عضلات قدرتمندی را نساخته اید، هرگز سمت حرکات ریتمیک ( نرمشی و جهشی) تند ایروبیک نروید و تمرینات ایروبیک و رقص را دو سال بعد از بدنسازی و پرورش اندام (با مربی خصوصی) آغاز کنید.

با افزایش سن، تغییرات هورمونی را در افراد شاهد هستیم بطوریکه یک کودک یا نوجوان با انرژی جنبشی فنری بالا به یک فرد جوان یا ميانسال با انرژی جنبشی فنری پائین تبدیل می شود. ورزش کردن اصولی میزان این انرژی جنبشی فنری را از نظر فیزیکی (آمادگی عضلات) و از نظر روانی (ترشحات غدد از مغز) افزایش می دهد و فرد همواره شاداب و جوان می ماند.

... ادامه مطلب در لینک زیر:

WWW.SANSHAIR.LOXTARIN.COM

WWW.DREAMSLIM.US

با آرزوی سلامتی شما

مركز مشاوره خانواده دكتر رادمنش و كلينيك سلامت خانواده

Dr. Radmanesh Family Health Care Clinic and Medical Consultation Center, USA

Tel: +1 - 323 – 7397330   

Skype / Yahoo! ID:  DRFORCOUPLES

E-mail:  DRFORCOUPLES@GMAIL.COM

Website:  WWW.SANSHAIR.LOXTARIN.COM

Follow Us:  WWW.FACEBOOK.COM/GOLDENDOUBLEDOVE

Twitt us:  WWW.TWITTER.COM/SANSHAIR

Joint Us:  WWW.TELEGRAM.ME/GOLDENDOUBLEDOVE

 


موضوعات مرتبط: وسایل ورزشی و لاغری
برچسب‌ها: دریم-اسلیم وسیله ای برای اجرای حرکات ورزشی متناوب در حالت نشسته

تاريخ : پنج شنبه 4 فروردين 1396 | 2:39 | نویسنده : دكتر ياسمين رادمنش |
شش نکته ی مهم در مورد موخوره
حداکثر عمر مفید آداپتور یا محافظ الکتریکی چقدر است؟
رفع پارگی زودهنگام نخ دستگاه بندانداز برقی
رعایت بهداشت فردی و بهداشت محیط به کمک ابزار فم-پی
رهایی از بیماری های زنانه و عفونت ادرار توسط ابزار فِم-پی
راز موفقیت زندگی زوج های خوشبخت
بی نظیر ترین زیور آلات از جواهری سیلا
آیا شما هم از مشکل موخوره رنج می برید؟
دستگاه موخوره گیر اتوماتیک سنس-هیر
کیف محافظ مسافرتی فابریکی دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک
ژل گیاهی پس از اصلاح بانوان
آویز نقره سیلا (مدل قلب)، هدیه ای تک و بی همتا برای زوج های عاشق
آموزش تصویری دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر - قسمت سوم
آموزش تصویری دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر - قسمت دوم
آموزش تصویری دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر - قسمت اول
آلودگی هوا سومین عامل مرگ و میر در ایران است !
ارتباط گوشت قرمز با ابتلا به بیماری ورم روده
جوش صورت، زنگ هشداری برای دیابت
چرا مردان بیشتر از زنان به زوال عقل دچار می شوند؟
هر آنچه در رابطه با تخمدان پلی کیستیک باید بدانید.
فم-پي، همراه بانوان مبتلا به تکرر ادرار و بی اختیاری ادرار
بيماري هاي مفاصل و استخوان در زنان چاق يا باردار
آشنایی با روش های نوین نمونه گیری ادرار از زنان
توصیه پروفسور پيتر سيسياني در خصوص پیشگیری از سرطان
سازمان بهداشت جهاني از مقاومت دارويي در برابر آنتي بيوتيك ها به عنوان يك 'خطر بزرگ جهاني' نام برده
روش های طبیعی برای پیشگیری از عفونت‌ های زنانه
روکش دور فرمان تابستانه کول-شل به بازار آمد !
آویز نقره سیلا ، هدیه ای تک و بی همتا برای بانوان
Happy International Mother's Day - May 08, 2016
ايده‌ اي بی نظیر که مخترع را پولدار کرد!
چگونه با تغییرات کوچک در سبک زندگی پولدار شویم؟
چرا مردان خرید کردن با زنان را دوست ندارند؟
دستگاه سه کاره برقی لاو-سان ژاپن، بهترین هدیه برای بانوان
در خصوص ارگاسم زنان بیشتر بدانید ... تا مرد محبوب زنان شوید !
به کانال تلگرام گروه پخش جهانی دو کبوتر طلایی خوش آمدید!
بیش از صد میلیون نفر در سراسر دنیا سنس-هیر بدست، به نبرد موهای زائد و ناخواسته خود می روند!
متفاوت بودن را فقط یکبار با سنس-هیر تجربه کنید!
سنس-هیر ، هدیه ایست که هر زنی را شگفت زده می کند!
20 ماده غذایی ضد سرطان
دریم-اسلیم، وسیله ای برای اجرای بهتر حرکات ورزشی در حالت نشسته
عوارض استفاده غیر حرفه ای از لیزر در بیشتر موارد غیرقابل درمان است...!
شما شایسته لوکس ترین ها هستید!
روشی طبیعی برای رفع موهای زائد و ناخواسته بدون تیرگی پوست کشاله ران، زیر بغل و ناحیه تناسلی
هدیه ای بینظیر، ارزنده و به یاد ماندنی برای روز تولد، روز عشق، سالگرد ازدواج و یا روز زن (روز مادر)
عواملی که موجب تغيير رنگ پوست می شوند کدامند؟
اهمیت تنوع بخشی در زندگی زناشویی
X-tight Natural Condom
همزمانی ارگاسم در زوجین (رسیدن همزمان زوجین به اوج لذت جنسی)
مراقبت از سلامتي در سفر و طبيعت گردي با فِم-پي
قابل توجه بانوان: چگونه از انتقال زگیل تناسلی که یک بیماری ویروسی آمیزشی است جلوگیری کنیم؟
گروه پخش جهانی دو کبوتر طلایی عرضه کننده نو آوری های مفید و مقرون به صرفه
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
صفحه قبل 1 صفحه بعد
.: با سلام خدمت بازدید کنندگان گرامی، از این که وب سایت ما را برای بازدید انتخاب نموده و وقت گران مایه خود را صرف دیدن مطالب وب سایت ما کردید، از شما صمیمانه سپاسگذاریم. گروه پخش جهانی دو کبوتر طلایی. :.